149132279_730079331215268_83311177305317

Jana Rožánková

1. Z jakého důvodu jsi mě původně vyhledala jako svého kouče?

Cítila jsem, že ve svém životě potřebuji něco změnit, ale často jsem se ve svých myšlenkách ztrácela. Cítila jsem, že se potřebuji vrátit sama k sobě. Moc mě zaujal tvůj autentický profil a sympatické sebevědomé vystupování, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet tvé služby a domluvit si úvodní schůzku. Rozhodla jsem se, že v tom nemusím být sama.

2. Do jaké míry splnilo koučování tvé očekávání?

S koučováním jsem neměla žádné předchozí zkušenosti a byla jsem velmi zvědavá, jakým způsobem budou online setkání probíhat a co mi koučování přinese. Koučování s Tebou pro mě bylo/je skvělou zkušeností, za kterou jsem moc vděčná.

3. Co se v tvém životě změnilo?

Jako hlavní přínos vnímám, že jsem se otevřela novému způsobu myšlení, naučila jsem se více mluvit sama se sebou, dávat si správné otázky, pomalu přepisovat svá stará přesvědčení, učit se přijímat a také jsem narazila na člověka, který je mi inspirací. 

4. Doporučila bys koučování ostatním? Pokud ano, proč?

Koučování bych doporučila každému, kdo je připravený na sobě pracovat, je otevřený novým způsobům myšlení a má chuť a motivaci ke změně.

147894182_3535639323156944_2365078749757

Iveta Frištíková

1. Z jakého důvodu jsi mě původně vyhledala jako svého kouče? 

Oslovil ma tvoj spôsob komunikácie na instagrame, kvalitné príspevky a denné stories.
2. Do jaké míry splnilo koučování tvé očekávání? 

Popravde som nevedela čo mám čakať, ale bolo príjemné zistiť, že človek pozná riešenia na svoje problémy sám, keď je koučom dobre nasmerovany.
3. Co se v tvém životě změnilo? 

Zmenilo sa moje sebavedomie k lepšiemu a viac sa zamýšľam a pokladam si otázky ked sa dostanem do stresovej situácie. Pripomínam si uvedomenia z koučovania aj v bežné dni.
4. Doporučila bys koučování ostatním? Pokud ano, proč? 

Doporucila by som ta na 100%, vieš vytiahnuť z človeka potenciál a odpovede, o ktorých ani sám nevie že ich má. Máš príjemný nenásilny prejav a kladies kvalitné otázky, na ktoré pre mna niekedy nie je ľahké nájsť odpoveď

148302082_761864908089668_84785324806013

Alžběta Festová

1. Z jakého důvodu jsi mě původně vyhledala jako svého kouče? 

Kouče jsem hledala, protože jsem si potřebovala utříbit a srovnat věci v sobě, svoje strachy, svoje sny a překážky, které mi na mé cestě za sny stojí v cestě. Taky jsem potřebovala člověka, kterému to všechno mohu říct, svěřit se a vědět, že mě ten člověka (kouč) nebude soudit, že tu bude pro mě a bude se mi snažit pomoct. A proč právě ty? Nějakou dobu jsem tě na instagramu sledovala, rezonovaly se mnou tvé posty, vše, co jsi říkala mi dávalo smysl. A hlavně z tvých očí neskutečná energie! Láskyplná, odhodlaná, je vidět, že to co děláš, děláš s láskou. Intuice mě říkala, že tohle je to, co já potřebuji. 

2. Do jaké míry splnilo koučování tvé očekávání? 

Šla jsem do toho s obavami, strachem a spíš s pocitem, že to budou vyhozené peníze, ale koučování předčila moje očekávání, byla to naprostá bomba a nával nové energie, kterou jsem potřebovala! 

3. Co se v tvém životě změnilo?

Rozhodně pohled na věci. A zjištění, že vše mám ve vlastních rukách a vše záleží jen na mě. Začala jsem si více věřit. 

4. Doporučila bys koučování ostatním? Pokud ano, proč? 

Rozhodně ano! Je to způsob, jak si sám v sobě utřídit myšlenky, najít odpovědi na doposud kladené a nezodpovězené otázky uvnitř sebe. Zkrátka úžasná věc/investice sám do sebe a příležitost, jak vzít život do vlastních rukou a jít do akce! Jít si plnit svoje sny. 

ddb2150d-fc0e-4814-bf93-47bd8d449142.jpe

Petr Ďurčík

Koučování pod vedením Terky mohu jen doporučit. Po každém sezení, kdy si stanovíme nové, dílčí cíle, odcházím namotivován. Dá se říci, že spolu hledáme nové možnosti a návyky, kterou vedou ke zlepšování sebe sama. Například angličtinu, do které jsem měl vždy nechuť, jsem začal krůček po krůčku milovat. Je důležité si stanovit takový posun, který mě od výsledku neodradí. Právě s tím a mnohem dalším mi Terka pomáhá!

DSC_0051.jpg

Petya Kalinova

Na začátku koučování jsem byla poněkud skeptická, nevěděla jsem, zda mi koučování doopravdy může pomoci. Musím ale přiznat, že nakonec jsem byla doopravdy nadšená, vždy jsem se nemohla dočkat dalšího sezení. Ve své hlavě jsem měla neskutečný zmatek a uvědomila jsem si, jak moc mi to v životě překáželo. Měla jsem spoustu nesmyslných cílů a tím jsem se ničila stále víc. Terka mě směřovala k nalezení řešení a správného směru mého cíle. Moc se mi líbilo, že jsem na řešení vždy přišla sama, což mi zvedalo motivaci a vracelo ztracené sebevědomí. Terku s klidným srdcem vřele doporučuji.

IMG_20200918_090334.jpg

Petra Ziková

Spolupráce s Terkou byla má první zkušenost s koučováním. Je neskutečné, jak se dokážete téměř cizímu člověku otevřít a poprvé nahlas říct své cíle, přání a sny. A dokonce na nich konečně začít pracovat. Terka Vás svými trefnými otázkami donutí skutečně přemýšlet, čím můžete začít a vy opravdu začnete! Takže pokud se chcete konečně hnout z místa a jste ochotní tomu věnovat úsilí, mohu Terku jako průvodce na Vaší nové cestě jen doporučit. Já osobně jsem jí velmi vděčná za pohled na problémy i z jiného úhlu, odůvodnění překážek, zlepšení komunikace a nastartování aktivit k mému projektu.