PHOTO_02.jpg

Jaké je koučování se mnou?

Našla jsem svoje poslání a smyslem mého života je pomoci druhým ve stejné cestě. Koučování je o otázkách, přemýšlení a transparentní komunikaci. Někdy může být náročné, ale přináší obrovskou přidanou hodnotu. Jsem ke svým klientům empatická a maximálně naslouchám. Nebojím se jít do hloubky a věřím, že povrchní komunikace nemá v koučování smysl. 

Pro své klienty jsem nejen oporou, ale také výzvou. Koučování je o přemýšlení z jiného úhlu pohledu. Věřím v lidský potenciál a spolu s klienty z něj ždímáme maximum.

Moje jméno je
Tereza

Velkou část svého života jsem se snažila dělat věci správně. Dělat věci tak, aby odpovídaly požadavkům společnosti. Plnila jsem milníky a marně čekala na chvíli, kdy budu konečně šťastná.

Přede mnou bylo spoustu výzev, výstupů z komfortu a soustředění se na výsledek. Až s koučováním jsem pochopila, že cesta ke spokojenosti vede jinudy.

Ve svém profesním životě jsem udělala spoustu změn, pokořila několik výzev a nyní pomáhám druhým na jejich cestě za lepším životem. Za životem bez průměru a měřítek. Za takovým životem, který vyhovuje právě jim a ve kterém nemají místo zbytečné tolerance, ani limity. Společně pokořujeme výzvy, procházíme procesem uvědomění a dosahujeme výsledků s lehkostí a radostí.

Koučování mi ukázalo, že můžeme převzít odpovědnost za svůj život a že někdy ta správná cesta  začíná vyřknutím myšlenek nahlas.

"Přestaň čekat na zítřek, na nový týden, nebo lepší podmínky. Ty největší limity si tvoříme sami."

Kvalifikace

Koučovací výcvik jsem absolvovala v akreditované akademii koučů - Život Jako Hra. V současné době mám za sebou pokročilou úroveň výcviku a jsem na cestě za mezinárodní akreditací podle ICF (International Coach Federation).

Pracuji podle specifické a ověřené metodiky, nic nedělám nahodile!

Ten opravdový osobní rozvoj pro mě certifikací nekončí a vzdělávám se v dalších oblastech, jako je psychologie, nebo neurolingvistické programování.

Věřím, že koučování není o šarlatánství ani o předávání vlastních "pravd". Koučování je metodický postup založený na kvalitních koučovacích dovednostech. I proto jsem zvolila certifikovanou cestu k jeho jádru.

380 
odkoučovaných hodin

119
hodin akreditovaného výcviku

74  
spokojených
klientů